HAKKIMIZDA

ÇAMLICA REKLAM Türkiye ‘nin birçok ilinde birçok projeye imza attık.

“FİRMANIZIN KURUMSAL YÜZÜNE RENK KATIYORUZ”

Tabela ve reklamcılık sektöründe 15 yıllık deneyimi geride bırakmış Çamlıca Reklam ve Tasarım A.Ş firmanız için görsel tasarımı dikkat çeken tabelalar hazırlıyor, caddede, sokakta AVM’de daha fark edilir olmanızı sağlıyor.

___________________________________________

Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermiş Çamlıca Reklam markanıza yakışır bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor, aracınız, ofisiniz ya da mağazanız için özgün tasarımlarla size yakışır tabelalar hazırlıyor.

___________________________________________

Markanız bizim için değerlidir. Bunun için tasarladığımız ve imal ettiğimiz tüm tabelalarda ekip çalışmasıyla hareket eder, yeteneklerimizi teknolojiyle harmanlarız.

``HİÇBİR ŞEY İNSANDAN DEĞERLİ DEĞİLDİR; DEĞERLİ OLARAK BİLDİĞİMİZ HER ŞEY DEĞERİNİ İNSANDAN ALIR.``

“TASARIMLARIMIZA KALİTE, MARKANIZA HIZ KATIYORUZ”

Firmanızın kurumsal kimliğine uygun bir tasarım geliştirip, projelendirme sonrasında istediğiniz tabelayı hazırlıyoruz. Yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Çamlıca Reklam geleneksel, güncel ve geleceği hedefleyen kreatif bir anlayışla hareket eder.

___________________________________________

Açık hava reklamcılığının her aşamasında kaliteli işler ortaya koyan Çamlıca Reklam üretim sürecinin her aşamasında yaratıcılığını konuşturur. Reklam bir sanattır ve biz bu sanatın en iyi şekilde icrası için çalışırız.

WhatsApp chat